Team building

Previous slide
Next slide

Chcesz dowiedzieć się, jak zbudować mocny i zgrany zespół w firmie? Wbrew pozorom to nie takie trudne. Wystarczy, że zdecydujesz się na sprawdzone rozwiązania proponowane przez Akademię Rozrywki. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży eventowej i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Gwarantujemy pełnię zadowolenia, kompleksowość świadczonych usługo oraz realną szansę na stworzenie mocnego zespołu w swojej firmie. Z naszym wsparciem wzmocnisz relacje pracownicze i poprawisz pracę zespołową.

 • Mamy bogatą ofertę scenariuszy na organizację wydarzeń powiązanych z team buildingiem.
 • Korzystamy z własnego sprzętu, doświadczenia pracowników oraz innowacyjnych rozwiązań, aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.
 • Eventy organizujemy dla dowolnie wybranej liczby osób na terenie całego kraju. Dla nas pogoda, pora roku i temperatury na zewnątrz nie są żadnym problemem.
 • Możemy zorganizować pełną integrację pracowników, zespolić to z team buildingową strategią oraz przygotować kompleksowy, nawet kilkudniowy wyjazd dla całej ekipy firmowej.

Dobry zespół to taki, w którym członkowie nie tylko wykonują swoje obowiązki, ale współpracują ze sobą, wytwarzając efekt synergii. Właśnie temu  mają służyć ich wspólne zmagania podczas konkurencji teambuidingowych. Team Building rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje zespół.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę gier i zabaw, połączonych z wieloma atrakcjami.

Obszar organizacji Team buildingu dla firm i nie tylko

Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń team building dla firm i nie tylko, działając na terenie całej Polski. Tworzymy unikalne wydarzenia, które doskonale odpowiadają specyfice i potrzebom Twojej firmy, odzwierciedlając jej indywidualny charakter. Nasze eventy team building skoncentrowane są na kreatywności i oryginalności, oferując nie tylko rozrywkę, ale również niezapomniane doświadczenia, które wzmacniają więzi między pracownikami.

Nasza oferta obejmuje różnorodne lokalizacje, w tym miasta takie jak; Koszalin, Słupsk, Szczecin, Szczecinek, Piła, Kołobrzeg, Poznań, Gdańsk i Goleniów. W Akademii Rozrywki przykładamy szczególną uwagę do każdego detalu – począwszy od wyboru tematu, przez profesjonalne usługi cateringowe, efektowne dekoracje, aż po artystyczną oprawę wydarzenia. Nasz zespół ekspertów zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie organizacji eventu, gwarantując jego udaną realizację oraz niezapomniane przeżycia dla wszystkich uczestników.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach zorganizowania wyjątkowego eventu team building, który doskonale wpisze się w potrzeby i oczekiwania Twojej firmy.

Team building – co to właściwie znaczy? Oferta Akademii Rozrywki

Mianem team buildingu nazywamy proces budowania zespołu. To oznacza, że oferta naszej firmy jest skierowana przede wszystkim do osób, które chcą efektywnie budować swoje zespoły firmowe, bez zbędnych problemów i spadków efektywności działania. Nasze zajęcia:

 • zwiększają identyfikację pracowników z firmą,
 • pozwalają na budowanie zaufania pomiędzy pracownikami,
 • efektywnie uczą nowych umiejętności oraz pracy w zespole,
 • wskazują na zależności, z jakimi wiąże się praca zespołowa.

Współpraca z nami to dobry krok w kierunku zbudowania efektywnego i zgranego zespołu w firmie. Wybierz ofertę Akademii Rozrywki, a na pewno nie pożałujesz. Nasza pomoc przyniesie same korzyści – nie tylko ekonomiczne, ale także wizerunkowe.

Aby zmaksymalizować efektywność procesów team buildingu, warto przygotować pracowników na wyjazd integracyjny. To świetna okazja, aby zbudować mocny zespół. Inwestując w ten sposób w przyszłość swojego przedsiębiorstwa, zyskujesz gwarancję, że Twoi pracownicy będą wspólnie działać z maksimum efektywności.

Nasze propozycje gier team buildingowych

Poznaj naszą ofertę na organizację imprez team buildingowych. Kilka popularnych gier zespołowych, które przyczyniają się do budowania efektywnego zespołu to:

 1. Wyspa rozbitków: Ta gra polega na symulacji sytuacji, w której uczestnicy są rozbitkami na bezludnej wyspie. Zadaniem grupy jest wypracowanie strategii przetrwania i podziału zadań. Gra ta rozwija umiejętności komunikacji, współpracy i rozwiązywania problemów.
 2. Most: Uczestnicy są podzieleni na dwie grupy i mają za zadanie zbudować most przy użyciu ograniczonych zasobów. Most musi być na tyle mocny, aby wytrzymać określony ciężar. Gra ta kładzie nacisk na planowanie, współpracę i kreatywne myślenie.
 3. Zagadki escape room: Drużyna zostaje zamknięta w pokoju i musi znaleźć sposób na wydostanie się, rozwiązując różne zagadki i łamigłówki. Ta aktywność rozwija umiejętności pracy zespołowej, logicznego myślenia i zarządzania czasem.
 4. Kulinarne wyzwanie: Grupy otrzymują zestaw składników i mają za zadanie przygotować danie. Może to być konkurs na najlepsze danie lub wspólne gotowanie. Ta gra rozwija kreatywność, umiejętność planowania i współpracy.
 5. Budowanie wieży: Używając materiałów takich jak słomki, taśma klejąca, gumki recepturki, uczestnicy mają za zadanie zbudować jak najwyższą wieżę. Gra ta rozwija umiejętności planowania, współpracy i innowacyjnego myślenia.
 6. Fotograficzne polowanie na skarby: Grupy otrzymują listę przedmiotów lub scen do sfotografowania w określonym obszarze. Zadanie to wymaga kreatywności, umiejętności organizacyjnych i pracy zespołowej.
 7. Quiz firmowy: Quiz z pytaniami dotyczącymi firmy, jej historii, produktów, czy pracowników. To świetny sposób na integrację, a także na edukację i zabawę.

Każda z tych gier może być dostosowana do specyfiki firmy i potrzeb zespołu, co czyni je skutecznym narzędziem do budowania relacji i poprawy współpracy wewnątrz firmy.

Profesjonalny team building – tylko w Akademii Rozrywki!

Cenisz sobie najwyższą jakość świadczonych usług, kompleksowe wsparcie oraz rzetelność? W takim razie postaw na ofertę naszej firmy. W Akademii Rozrywki mamy doświadczenie, wiedzę oraz narzędzia, które umożliwiają zorganizowanie wyjazdu integracyjnego tak, aby pracownicy mieli wiele okazji do wspólnego działania, integracji oraz zabawy. To najlepszy sposób, aby efektywnie budować zgrany zespół w firmie.