Zabawy dla dzieci

Previous slide
Next slide

Interesuje Cię organizacja idealnego przyjęcia dla dzieci? Skontaktuj się z nami! Akademia Rozrywki to miejsce, gdzie otrzymasz kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji imprezy urodzinowej lub innego wydarzenia związanego z Twoim dzieckiem. Chcesz dowiedzieć się, jak działamy w Akademii Rozrywki i jakie rozwiązania proponujemy na tak szczególne okazje? Przejrzyj naszą ofertę, poznaj kadrę ekspertów i ustalmy szczegóły. Przekonaj się, że warto wykorzystać sprawdzone zabawy dla dzieci, które zorganizujemy dla Ciebie po podpisaniu przejrzystej umowy – bez ukrytych kosztów.

Profesjonalna organizacja zabaw dla dzieci – Akademia Rozrywki!

Każde dziecko do szczęścia potrzebuje nie tylko miłości rodzica, ale także ogromnej dawki atrakcji i zabawy. Podczas organizacji imprez dla dzieci z Akademią Rozrywki zmniejszasz do zera ryzyko, że Twoje dziecko lub jego goście odczują nudę. W naszej firmie otrzymujesz pełne wsparcie w zakresie:

 • zabawy z dziećmi przez animatorów,
 • wynajmu dmuchanych placów zabaw i innych atrakcji dla dzieci,
 • przeprowadzania zabaw interaktywnych i grupowych.

Z naszą pomocą zorganizujesz nie tylko urodziny dla swojego dziecka. Nasza oferta to głównie przygotowywanie eventów plenerowych. To oznacza, że możemy zaproponować kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji atrakcji i zabaw dla dzieci w dniu przeprowadzenia wydarzenia kulturalnego.

Obszar organizacji zabaw dla dzieci

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres lokalizacji w całej Polsce, obsługujemy okoliczne miasta; Koszalin, Słupsk, Szczecin, Szczecinek, Piła, Kołobrzeg, Poznań, Gdańsk, i Goleniów. W Akademii Rozrywki kładziemy nacisk na każdy szczegół – od wyboru tematu, przez profesjonalny cateringu dla dzieci, efektowne dekoracje dla dzieci, aż po artystyczną oprawę wydarzenia zabawy dla dzieci. Nasz zespół ekspertów zapewnia pełną obsługę i wsparcie na każdym etapie organizacji pikniku dziecięcego gwarantując jej sukces i niezapomniane wrażenia dla wszystkich młodych uczestników zabawy.

Postaw na kompleksowe wsparcie – Akademia Rozrywki i zabawy dla dzieci!

Nie zapominamy o najmłodszych uczestnikach imprez integracyjnych oraz wydarzeń kulturalnych. Jako profesjonaliści w Akademii Rozrywki zajmiemy się takimi działaniami, jak:

 1. Wynajem lokalu na imprezę.
 2. Dostarczeniem pysznych przekąsek na miejsce imprezy, np. w ramach cateringu.
 3. Ustalenie odpowiedniej oprawy muzycznej.
 4. Udekorowanie sali przeznaczonej na organizację imprezy z zabawami dla dzieci.

W Akademii Rozrywki dbamy przede wszystkim o radość jubilata. Wiemy, że każde dziecko jest inne, dlatego mamy w ofercie liczne atrakcje, które wpisują się w potrzeby i oczekiwania każdego dziecka, niezależnie od wieku. Możemy nawet przygotować atrakcje, które będą ciekawe dla osiemnastolatka.

Dlaczego warto zdecydować się na zabawy dla dzieci organizowane przez Akademię Rozrywki?

Czynniki, które determinują opłacalność nawiązania współpracy z naszą firmą, są różne. Przede wszystkim zajmujemy się kompleksową analizą potrzeb klienta oraz dziecka. Na tej podstawie proponujemy zabawy i atrakcje, które są w stanie sprostać w 100% oczekiwaniom dzieci. Kilka powodów, dla których warto wybrać Akademię Rozrywki i zabawy dla dzieci to:

 • wieloletnie doświadczenie w branży eventowej i organizacji imprez,
 • innowacyjne rozwiązania autorskie,
 • pełen profesjonalizm,
 • indywidualne podejście do każdego klienta.

Dzieci są najbardziej wdzięcznymi uczestnikami eventów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest ich uśmiech i potrafimy go wywołać! Nasze doświadczenie pozwała na zorganizowanie tematycznych animacji, dostosowane do wieku dzieci oraz liczy uczestników. Uśmiechnięte oraz wykwalifikowane animatorki zadbają o miłą atmosferę przepełnioną zabawami.